Skontaktuj sie z nami:

Łódź

info@tempusa.pl

tel.: 42 632 66 31

Warszawa

praca.waw@tempusa.pl

tel.: 22 648 16 09

Rawa Mazowiecka

praca.rawa@tempusa.pl

tel.: 731-939-888

Elektromechanik

Stanowisko:Elektromechanik
Numer oferty:TECH/URS
Miejsce pracy:Warszawa
Wymagania:

- minimum średnie wykształcenie o kierunku: elektryka,
automatyka, elektronika itp.,
- uprawnienia SEP typu E do 1 kV ,eksploatacyjne - G1 E ,
- umiejętność analizy schematów elektrycznych,

-  podstawowa znajomość aplikacji biurowych (Outlook,
Excel),
- komunikatywność,
- orientacja na szczegóły i rzetelność,
- umiejętność pracy pod presją czasu.

Zakres obowiązków:

- konserwacja sortera automatycznego, opartego o nowoczesne
elementy automatyki i mechaniki,
- bieżące usuwania usterek i nadzór nad prawidłowa pracą
urządzeń podczas sortowania automatycznego paczek,
- konserwacja pozostałych urządzeń technicznych w Centrum
Sortowania,
- wykonywanie innych prac technicznych na terenie Centrum
Sortowania.

System pracy:

- praca w systemie zmianowym : 7:00-15:00, 15:00-23:00 22:00-
06:00 (8h dziennie),
- 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku.

Wymiar czasu pracy:pełny
Forma zatrudnienia:umowa o pracę tymczasową
Oferta opublikowana:2019-05-20

Jeśli jesteś zainteresowana/y tym ogłoszeniem wyśli swoje dokumenty