Skontaktuj sie z nami:

Łódź

info@tempusa.pl

tel.: 42 632 66 31

Warszawa

praca.waw@tempusa.pl

tel.: 22 648 16 09

Rawa Mazowiecka

praca.rawa@tempusa.pl

tel.: 731-939-888

Technik Elektryk

Stanowisko:Technik Elektryk
Numer oferty:TECH/MPB
Miejsce pracy:Moszna Parcela (Brwinów)
Wymagania:

- minimum średnie wykształcenie o kierunku: elektryka,

 automatyka, elektronika,

- mile widziane uprawnienia SEP typu E do 1 kV ,

- komunikatywność,

- orientacja na szczegóły i rzetelność.

Zakres obowiązków:

- bieżące usuwania usterek i nadzór nad prawidłową pracą urządzeń podczas sortowania automatycznego paczek,

- konserwacja sortera automatycznego, opartego o nowoczesne elementy automatyki i mechaniki.

System pracy:

- praca w systemie zmianowym,

- 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku.

Wymiar czasu pracy:pełny
Forma zatrudnienia:umowa o pracę tymczasową
Charakter zatrudnienia:tymczasowy (długoterminowy)
Oferta opublikowana:2019-06-07

Dojazd do pracy z PKP Pruszków lub Dworca Zachodniego.

Jeśli jesteś zainteresowana/y tym ogłoszeniem wyśli swoje dokumenty