Skontaktuj sie z nami:

Łódź

info@tempusa.pl

tel.: 42 632 66 31

Warszawa

praca.waw@tempusa.pl

tel.: 22 648 16 09

Rawa Mazowiecka

praca.rawa@tempusa.pl

tel.: 731-939-888

Pracownik pomocniczy-Emilianów (Radzymin)

Stanowisko:Pracownik pomocniczy
Numer oferty:PP/E
Miejsce pracy:Emilianów (Radzymin)
Wymagania:

• motywacja do pracy,
• dyspozycyjność,
• chęć znalezienia długoterminowego zatrudnienia.

Zakres obowiązków:

• sortowanie przesyłek,
• rozładunek i załadunek transportu,
• rozdzielanie towaru na dalsze kierunki wysyłki.

System pracy:

• praca od poniedziałku do piątku oraz od czwartku do niedzieli,
• praca w systemie zmianowym w godz.15:00 –23:00, 23:00 - 07:00.

Forma zatrudnienia:umowa zlecenie
Charakter zatrudnienia:tymczasowy (długoterminowy)
Zatrudnienie:po złożeniu aplikacji i odbyciu rozmowy kwalifikacyjnej
Oferta opublikowana:2020-04-20

• długoterminowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie logistycznej,
• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS,
• odzież roboczą,
• dojazd do pracy z Dworca Warszawa-Wileńska,
• stawki godzinowe 17,00 zł brutto i 22,10 zł brutto.

Jeśli jesteś zainteresowana/y tym ogłoszeniem wyśli swoje dokumenty