Skontaktuj sie z nami:

Łódź

info@tempusa.pl

tel.: 42 632 66 31

Warszawa

praca.waw@tempusa.pl

tel.: 22 648 16 09

Rawa Mazowiecka

praca.rawa@tempusa.pl

tel.: 731-939-888

Specjalista ds. Kadr i Płac

Stanowisko:Specjalista ds. Kadr i Płac
Numer oferty:SKiP/20/WAW
Miejsce pracy:Warszawa
Wymagania:

• praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
• znajomość systemu kadrowo-płacowego Xpertis Kadry i Płace oraz Workday będzie dodatkowym   atutem,
• bardzo dobra znajomość programu Płatnik,
• dobra znajomość MS Excel,
• samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie,
• dobra organizacja pracy własnej, sumienność, skrupulatność,
• mile widziana znajomość tematyki PPK,
• znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Zakres obowiązków:

• samodzielna obsługa kadrowa pracowników:
• prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej dla pracowników,
• naliczanie wynagrodzeń i zasiłków (umowy o pracę, umowy zlecenia),
• obsługa benefitów pracowniczych,

• sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, GUS, E-PFRON itp,
• współpraca z kierownikami w zakresie administracji personalnej,
• przygotowywanie dokumentów, umów, regulaminów,
• obsługa pracowników w zakresie kadrowym: m.in, wystawianie zaświadczeń,
• monitorowanie terminów badań lekarskich, BHP,
• sporządzanie zestawień i raportów kadrowych.
• obsługa floty samochodowej,
• obsługa prywatnej opieki medycznej,
• ewidencja odzieży roboczej,
• zamawianie kart bankowych dla pracowników,
• obsługa ubezpieczenia grupowego.

System pracy:

• praca w godzinach 08:00-16:00 lub 09:00-17:00,

Wymiar czasu pracy:etat
Forma zatrudnienia:umowa o pracę
Zatrudnienie:po złożeniu aplikacji i odbyciu rozmowy kwalifikacyjnej
Ważność:2020-07-15
Oferta opublikowana:2020-06-17

Oferujemy:
• pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

• wynagrodzenie 7000 zł brutto,
• pracę w organizacji gdzie wzajemny szacunek i współpraca są zasadami podstawowymi i     najważniejszymi,
• możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwa w specjalistycznych szkoleniach zawodowych,
• pakiet medyczny oraz pakiet sportowy.

Jeśli jesteś zainteresowana/y tym ogłoszeniem wyśli swoje dokumenty