Skontaktuj sie z nami:

Łódź

info@tempusa.pl

tel.: 42 632 66 31

Warszawa

praca.waw@tempusa.pl

tel.: 22 648 16 09

Rawa Mazowiecka

praca.rawa@tempusa.pl

tel.: 731-939-888

Pracownik Magazynu - Warszawa

Stanowisko:Pracownik Magazynu
Numer oferty:SORT/URS
Miejsce pracy:Warszawa
Wymagania:

-motywacja do pracy,

-dyspozycyjność,

-chęć znalezienia stałego lub długoterminowego zatrudnienia.

Zakres obowiązków:

- sortowanie przesyłek,

- rozładunek i załadunek transportu,

- rozdzielanie towaru na dalsze kierunki wysyłki.

System pracy:

- 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku,

- system pracy zmianowy rotacyjny, praca w zmianach 16:30-23:30 i 23:30-05:30.

Forma zatrudnienia:umowa zlecenie
Charakter zatrudnienia:tymczasowy (długoterminowy)
Zatrudnienie:po złożeniu aplikacji i odbyciu rozmowy kwalifikacyjnej
Oferta opublikowana:2020-08-10

Oferujemy:

-długoterminowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie logistycznej,

-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS,

-odzież roboczą,

-stawki godzinowe 17,00 zł i 22,10 zł brutto.

Jeśli jesteś zainteresowana/y tym ogłoszeniem wyśli swoje dokumenty