Skontaktuj sie z nami:

Łódź

info@tempusa.pl

tel.: 42 632 66 31

Warszawa

praca.waw@tempusa.pl

tel.: 22 648 16 09

Rawa Mazowiecka

praca.rawa@tempusa.pl

tel.: 731-939-888

Operator wózka widłowego- Moszna Parcela ( koło Pruszków)

Stanowisko:Operator wózka widłowego
Numer oferty:OWW/MPPR
Miejsce pracy:Moszna Parcela ( koło Pruszków)
Wymagania:

- uprawnienia UDT na wózki widłowe,

- chęć znalezienia długoterminowego zatrudnienia.

Zakres obowiązków:

- obsługa wózka widłowego,

- rozlokowanie przesyłek na magazynie.

System pracy:

- praca w godz. 14:00-22:00 oraz 22:00-06:00,

- 5 dni w tygodniu.

Wymiar czasu pracy:etat
Forma zatrudnienia:umowa o pracę tymczasową
Charakter zatrudnienia:tymczasowy (długoterminowy)
Zatrudnienie:po złożeniu aplikacji i odbyciu rozmowy kwalifikacyjnej
Ważność:2021-01-04
Oferta opublikowana:2021-01-04

- wynagrodzenie 3525 zł brutto plus + premie do 20% i dodatek za pracę nocną 30%.

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,

- dojazd do pracy z Warszawy lub z Pruszkowa.

Jeśli jesteś zainteresowana/y tym ogłoszeniem wyśli swoje dokumenty