Skontaktuj sie z nami:

Łódź

info@tempusa.pl

tel.: 42 632 66 31

Warszawa

praca.waw@tempusa.pl

tel.: 22 648 16 09

Rawa Mazowiecka

praca.rawa@tempusa.pl

tel.: 731-939-888

Kariera

Słowo kariera kojarzy się przede wszystkim z "białym kołnierzykiem", wyścigiem szczurów, atrybutami dostatniego życia. Ukończenie dobrej uczelni, posada w korporacji, najlepiej od razu asysta dyrektorska lub menedżerska, a potem skok wyżej to czysta formalność. Tyle wyobrażenia. A jak jest w życiu?

 

Bywa różnie. Nie zawsze jest możliwość ukończenia szkoły czy zdobycia idealnego zawodu z marszu, bez wysiłku. Nie zawsze też aktywność zawodową zaczynamy od wymarzonej pracy. Zawsze natomiast jest dobry moment, żeby zastanowić się, co chcemy w życiu robić, a co ważniejsze, jak do tego dojść.

     

Przez lata naszego istnienia na łódzkim rynku pracy mieliśmy okazję i przyjemność być świadkami jeśli nie samej kariery, to przynajmniej dobrych jej początków. Ileż to razy zdarzało się, że nasi Pracownicy zaczynali od stanowisk najniższych i w krótkim czasie awansowali, docenieni przez Pracodawców. Obserwowaliśmy wiele takich historii, ba, teraz wiele z osób kilka lat temu skierowanych przez nas na stanowiska produkcyjne, kontaktuje się z nami jako przedstawiciele tych samych Firm.

 

Kluczem do sukcesu jest pomysł na siebie, kwalifikacje i rzetelność. Na każdym poziomie kwalifikacji dobry fachowiec obroni się nawet w najtrudniejszych warunkach rynkowych. Ważne, żeby być dobrym w tym, co się robi. Dowodzą tego współpracujący z nami Pracodawcy Użytkownicy, którzy zatrzymują u siebie najlepszych pracowników tymczasowych. I takich karier życzymy Państwu – Pracownikom i Pracodawcom – z całego serca.