Skontaktuj sie z nami:

Łódź

info@tempusa.pl

tel.: 42 632 66 31

Warszawa

praca.waw@tempusa.pl

tel.: 22 648 16 09

Rawa Mazowiecka

praca.rawa@tempusa.pl

tel.: 731-939-888

Wynajmij na próbę

Wynajem pracownika tymczasowego traktowany jako okres próbny przed stałym zatrudnieniem przez pracodawcę użytkownika, to usługa stanowiąca połączenie pracy tymczasowej i rekrutacji stałego personelu. Jak wiekszość innowacji, wprowadzona została na skutek potrzeb zgłaszanych przez naszych Klientów. Jest szczególnie korzystna w przypadku obsadzania stanowisk wymagających niższych kwalifikacji, kiedy to koszty (materiane i pozamaterialne) rozbudowanego na wiele instrumentów procesu rekrutacji są nieadekwatne w stosunku do oczekiwań.

 

To Klient decyduje, jak długi czas wynajmu jest wystarczający do podjęcia decyzji o przejęciu i zatrudnieniu skierowanego przez Agencję pracownika tymczasowego. My dostosowujemy ofertę do oczekiwań.

 

Taka forma współpracy pozwala z jednej strony korzystać z usług Agencji w zakresie rekrutacji stałych pracowników, z drugiej zaś pozwala uniknąć opłat rekrutacyjnych, których wysokość (wielokrotność wynagrodzeń brutto zatrudnonego pracownika) jest w przypadku stanowisk produkcyjnych i magazynowych (również wymagających kwalifikacji) nieadekwatna.