Skontaktuj sie z nami:

Łódź

info@tempusa.pl

tel.: 42 632 66 31

Warszawa

praca.waw@tempusa.pl

tel.: 22 648 16 09

Rawa Mazowiecka

praca.rawa@tempusa.pl

tel.: 731-939-888

Zdobądź pracę

  1. Najpierw musisz nam powiedzieć o tym, że szukasz pracy.Przyjdź do Agencji w Łodzi lub Warszawie i wypełnij kwestionariusz. Możesz też wypełnić ankietę on-line, albo przysłać aplikację elektronicznie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. (w Łodzi) lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. (w Warszawie).
  2. Jeśli mamy ofertę pracy odpowiadającą Twoim kwalifikacjom, nasz Konsultant skontaktuje się z Tobą i umówi na spotkanie. Pamiętaj, że im więcej napiszesz nam o swoim wykształceniu, dotychczasowej pracy i oczekiwaniach, tym mniejsze prawdopodobieństwo pomyłki. Zawsze będziesz miała/miał czas na podjęcie decyzji, czy przedstawiona oferta Ci odpowiada.
  3. Możesz też poprosić o skierowanie do pracodawcy użytkownika jeszcze przed podpisaniem Umowy, żeby zobaczyć, gdzie mieści się Twoje przyszłe miejsce pracy i porozmawiać z przyszłym przełożonym o wymaganiach i warunkach pracy.
  4. Konsultant zaprosi Cię ponownie, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i wręczyć Ci skierowanie na badania lekarskie. Z zaświadczeniem od lekarza odbędziesz wstępny instruktaż BHP i wtedy podpiszemy umowę. Otrzymasz też Regulamin Pracy lub Regulamin Świadczenia Usług, odzież roboczą (jeśli jest wymagana), Kartę Kontrolną (ewidencję czasu pracy) i Skierowanie do pracodawcy użytkownika. 
  5. Bez względu na to, którego dnia miesiąca rozpoczynasz zatrudnienie, pamiętaj, aby Kartę Kontrolną dostarczyć nam najpóźniej drugiego dnia roboczego nowego miesiąca kalendarzowego. To gwarantuje naliczenie Twojego wynagrodzenia i jego terminową wypłatę.