Skontaktuj sie z nami:

Łódź

info@tempusa.pl

tel.: 42 632 66 31

Warszawa

praca.waw@tempusa.pl

tel.: 22 648 16 09

Rawa Mazowiecka

praca.rawa@tempusa.pl

tel.: 731-939-888

Rekrutacje stałe

Ludzie są podstawą każdej organizacji. Ich odpowiedni dobór może się przyczynić do jej wielkiego sukcesu i stworzenia niepowtarzalnego klimatu i kultury organizacyjnej lub, gdy nieodpowiedni, do tak skrajnych przypadków jak upadek. Korzystając z naszej oferty rekrutacji stałych zyskują Państwo dostęp do budowanej od początku istnienia Agencji bazy danych kandydatów, możliwość wyboru najlepszego kandydata spośród kilku przedstawionych oraz, jeśli zachodzi taka potrzeba, rzetelne sprawdzenie umiejętności kandydatów rekomendowanych przez Państwa.

 

W zależności od potrzeb, jak i w oparciu o analizę stanowiska pracy, dokonujemy wraz z Państwem wyboru, jaka metoda pozyskiwania kandydatów będzie optymalna, oraz najbardziej efektywna dla uzyskania pożądanego efektu.

 

Ze względu na sposób pozyskiwania kandydatów możemy tu mówić o metodzie poszukiwań bezpośrednich, czyli executive search, oraz o poszukiwaniach przy pomocy ogłoszeń prasowych lub internetowych.

 

W przypadku, gdy stanowisko pracy nie uzasadnia zastosowania metody poszukiwań bezpośrednich stosujemy rekrutację przez ogłoszenie. Taki sposób ma swoje uzasadnienie, kiedy poszukują Państwo pracowników średniego i niższego szczebla, o małym doświadczeniu lub np. absolwentów szkół. Obydwie usługi obejmują obsługę wszystkich etapów procesu rekrutacyjnego, (od fazy początkowej, czyli rozpoznania potrzeb Klienta, przez bieżące monitorowanie spływu aplikacji, w przypadku rekrutacji przez ogłoszenie, aż do poinformowania wszystkich uczestników rekrutacji o jej rezultacie) lub też, w zależności od Państwa potrzeb, tylko niektórych etapów, np. wstępnej selekcji aplikacji.