Skontaktuj sie z nami:

Łódź

info@tempusa.pl

tel.: 42 632 66 31

Warszawa

praca.waw@tempusa.pl

tel.: 22 648 16 09

Rawa Mazowiecka

praca.rawa@tempusa.pl

tel.: 731-939-888

Pracownik produkcji

Stanowisko:Pracownik produkcji
Numer oferty:ENV/LDZ
Miejsce pracy:Łódź Teofilów
Wymagania:

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę tymczasową,
  • Szybkie zatrudnienie bezpośrednio przez firmę,
  • Premie frekwencyjne 200 zł netto oraz dodatek za pracę w nocy,
  • System poleceń pracowników, kartę FIT SPORT, ubezpieczenie NNW, odzież roboczą,
Zakres obowiązków:

Praca w systemie 3 zmianowym 5.45-13.45-21.45 wolne weekendy

  • Prace pomocnicze przy obsłudze maszyn,
  • Zasilanie linii produkcyjnej,
  • Pakowanie oraz transportowanie gotowego asortymentu,
  • Utrzymywanie porządku oraz czystości w miejscu pracy,
Wymiar czasu pracy:1/1
Forma zatrudnienia:umowa o pracę tymczasową
Charakter zatrudnienia:tymczasowy (długoterminowy)
Oferta opublikowana:2020-09-24

Jeśli jesteś zainteresowana/y tym ogłoszeniem wyśli swoje dokumenty