Skontaktuj sie z nami:

Łódź

info@tempusa.pl

tel.: 42 632 66 31

Warszawa

praca.waw@tempusa.pl

tel.: 22 648 16 09

Rawa Mazowiecka

praca.rawa@tempusa.pl

tel.: 731-939-888

Operator wózka widłowego

Stanowisko:Operator wózka widłowego
Numer oferty:OWW/LDZ
Miejsce pracy:Łódź Teofilów
Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie i wydawanie przesyłek do/z magazynu,
  • wykonywanie prac transportowych (rozładunki /załadunki),
  • obsługa wózka widłowego,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
Wymiar czasu pracy:1/1
Forma zatrudnienia:umowa o pracę tymczasową
Charakter zatrudnienia:tymczasowy (długoterminowy)
Oferta opublikowana:2020-09-24

Praca w systemie jednozmianowym.W późniejszym okresie praca w systemie trzyzmianowym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową,
  • atrakcyjny system premiowy do 560 zł brutto,
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych 30%,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie logistycznej,
  • wolne weekendy,

Jeśli jesteś zainteresowana/y tym ogłoszeniem wyśli swoje dokumenty